Bezpłatna usługa transportowa
Od września br. świadczymy bezpłatne usługi transportowe dla mieszkańców gmin: Dobra, Kołbaskowo oraz Police. Bus jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.
Usługa transportowa ma ułatwić dostęp do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz innych instytucji powiatowych, znajdujących się na terenie Polic. Aby skorzystać z usługi transportowej należy wcześniej zarezerwować miejsce, dzwoniąc pod numer telefonu:
Poniżej trasy i godziny odjazdu bezpłatnego busa do Polic:
Powrót z Polic do wyżej wymienionych miejscowości odbywa się między godz. 13:00 a 14:00.
Powrót z Polic do wyżej wymienionych miejscowości odbywa się między godz. 13:00 a 14:00.
Powrót z Polic do wyżej wymienionych miejscowości odbywa się między godz. 13:00 a 14:00.
Usługa transportowa ma ułatwić dostęp do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz innych instytucji powiatowych, znajdujących się na terenie Polic. Aby skorzystać z usługi transportowej należy wcześniej zarezerwować miejsce, dzwoniąc pod numer telefonu:
tel. 91 317 02 28.
Poniżej trasy i godziny odjazdu bezpłatnego busa do Polic:
Trasa pierwsza (każdy wtorek)
9:30 | Stolec – pałac przystanek PKS |
9:42 | Rzędziny – przystanek sklep |
9:47 | Łęgi – przystanek krzyż |
9:55 | Buk – przystanek sklep |
10:10 | Lubieszyn – lecznica przystanek PKS |
10:20 | Dobra – przystanek Gmina |
10:35 | Grzepnica – przystanek PKS |
10:42 | Sławoszewo – tablica Sławoszewo |
10:50 | Bartoszewo – przystanek sklep |
11:00 | Police |
Trasa druga (każda środa)
9:25 | Mierzyn – przystanek kościół |
9:33 | Skarbimierzyce – przystanek boisko |
9:40 | Dołuje – przystanek poczta |
9:48 | Kościno – przystanek sklep |
9:55 | Dołuje – przystanek poczta |
10:05 | Wąwelnica – przystanek kościół |
10:15 | Redlica – przystanek PKS |
10:30 | Bezrzecze – przystanek szkoła |
10:40 | Wołczkowo – przystanek kościół |
11:00 | Police |
Trasa trzecia (każdy czwartek)
8:45 | Ustowo – przystanek PKS |
8:55 | Warzymice – sklep „Czerwona torebka” |
9:03 | Karwowo – przystanek plac zabaw |
9:08 | Smolęcin – przystanek remiza |
9:15 | Barnisław – przystanek kościół |
9:23 | Warnik – przystanek bloki mieszkalne |
9:30 | Bobolin – przystanek kościół |
9:37 | Małe Stobno – przystanek PKS |
9:45 | Stobno – przystanek kościół |
9:58 | Będargowo – przystanek szkoła |
10:05 | Warzymice wieś – przystanek Warzymice 24 |
10:20 | Rajkowo – przystanek sklep |
10:27 | Ostoja – przystanek PKS |
10:35 | Przylep – przystanek bloki mieszkalne |
11:00 | Police |